ХуморЗаборавен PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Недела, 18 Декември 2016 19:26   

Трча Перица кај мајка му и и вели:

Повеќе...
 
Трип PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 14 Јули 2016 11:45   

Kaко наркоманите ги делат триповите?

Повеќе...
 
Верба PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Среда, 08 Јуни 2016 18:41   

Отишла некоја баба на гинеколог. Гинекологот сакал да се пошегува со бабата па и рекол:

Повеќе...
 
Кругчиња PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Вторник, 08 Март 2016 22:11   

Влегува каубоец во салон и седнува на шанкот и нарачува едно пиво.

Повеќе...
 
Храброст PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Недела, 21 Февруари 2016 22:32   

Храбар

Кога ќе се вратиш дома пијан и жена ти е во кревет, а не спие, ти ќе земеш стол и ќе седнеш пред неа?
- Што правиш? - те прашува, а ти и одговараш: - Сакам да седам во прв ред кога ќе почне циркусот!


Похрабар
Кога ќе дојдеш дома и ја глеаш жена ти со метла и ти ја прашуваш:
- Чистиш или се спремаш негде да одлеташ?

 

Најхрабар
Идеш дома мртов пијан со шминка на кошулата. Ја маваш жена ти по газ и и викаш:
- Ти си следна!

 
«ПочетокПред12345678910СледноКрај»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov