Отворен новиот продажно изложбен салон на Тим Компјутери PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Недела, 03 Јуни 2018 16:50   

 

По осум години во кои изградија бренд на препознатлив и доверлив партнер, Тим Компјутери од Кавадарци, сакајќи на своите клиенти да им обезбеди целосно уживање при купувањето, го отвори својот нов, современ и модерен продажно/изложбен салон.


На површина од повеќе од 90 метри квадратни, во новиот салон кој е лоциран на улицата „Илинденска“ бр.11, наспроти Македонска пошта, покрај огромната понуда на напредни компјутерски конфигурации и компјутерска опрема, одсега достапни за сите клиенти се и клима уреди, телевизори и апарати за домаќинството од најголемите светски брендови.


Изборот на се она што Ви треба за еден совршено опремен современ дом, канцеларија или деловен простор, никогаш не бил полесен и подостапен.

Тим Компјутери, за се она што им треба на новите генерации. 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov