Бела ноќ во Стрит Бар PDF Печати Е-пошта
Напишано од Unevski on Четврток, 07 Јуни 2018 17:33   

 

Шестта година по ред го следиме трендот за добра забава. По шести пат во Кавадарци, единствено на ова место, на култната Илинденска, во единствениот Street bar, Ви подготвуваме беспрекорна БЕЛА НОЌ!

 

Во изминатите години бевме сведоци на забави креирани од Lephonq, Sinisa, Nennat Omen, Hector, V – SAG, журки кои оставија белег на кавадаречкиот ноќен живот, за сега, со огромно задоволство да Ви најавиме уште едно еминентно име, нашиот водич низ вечерта, MARIA ANTONA!!!


16 ти јуни во центарот на Македонија, забава за паметење. Street bar уште еднаш ќе биде домаќин на забава која полека го става Кавадарци во центарот на најдобрите ноќни забави!


Во сабота, 16 јуни, облечете ја Вашата бела гардероба, бидете полни со енергија и заедно да бидеме креатори на уште една БЕЛА НОЌ за паметење.Да ја продолжиме традицијата и сабота да играме заедно со најбараниот женски грчки Dj Maria Antona!!!


Со љубов,
Street bar!


 
Get Adobe Flash player
Сите права се задржани - Copyright © www.kavadar4e.com - Designed by Mitrov